O mně.

O.

Dělám, co umím.

Písaříková píše

Začalo to v roce 2010 blogem o životě v Holandsku. Články na protisedi.cz, rubrika v brněnském časopise KAM, bakalářka, překlady z nizozemštiny v korporátu…

Umím být kreativní, vzdělávám se, čtu a píšu. Jednička ze slohu nestačí, já vím. Takže intenzivní kurz tvůrčího psaní u Reného Nekudy a Nizozemský jazyk a literatura na Muni v Brně. Pak další kurz, knihy, články, googlování o copywritingu a marketingu a hlavně PRÁCE. Tím nekončím. Tím začínám.

K práci využívám grafické a umělecké vzdělání, psychologii, schopnost naslouchat klientovi (i cizím rozhovorům, pardon), cit pro tvůrčí psaní a svoje příjmení. Znám všechna copy pravidla a ráda je vhodně (né hodně) porušuju. Copywriting jemně říznutý SEO, UX, linkbuildingem a zábavou. Jestli něco nemám ráda, jsou to nudné texty. Bakalářku jsem ale obhájila, díky za optání. Sociální sítě jsou můj rybník. Stojím na kreativní straně copy, nepracuju pouze podle excel tabulek. Člověk pro mě není jen zákazník, ale i čtenář, kterému chci předložit zábavu. Zůstane pak na vašem webu déle a všimne si toho i Google.

Umím to i vážně. Musí to ladit hlavně s vámi. Já píšu, vy jste vy.

Moje rané zkušenosti

Bloggerka

2010 - 2017

Články na web protisedi.cz.

Osobní blog

2010 - 2020

Osobní blog na Runaway.

Offline články

2016

Brněnský časopis KAM, rubrika Přečteno o Brně.

Akademik

2017

Bakalářka v nizozemštině. Porod, ale nakonec za B.

Korporátní svět

2017 - 2018

Překlady z nizozemštiny a angličtiny, korporát taky rád.

Písaříková píše

2021 - 20??

Jedu na sebe. Více o mé aktuální práci tady nebo na blogu.

Cenné papíry

Kurz tvůrčího psaní u Reného Nekudy

2013

CNaVT certificaat B2 Nederlands

2016

Bc. na MUNI - Nizozemský jazyk a literatura

2017